Něco málo z prodaných nemovitostí:

L. Leiblová, Byt Orlová - 2/2019

Skvělá spolupráce. Doporučuji. Veškeré služby, smlouvy a péči o mě i kupujícího. Přátelský přístup.


A. Tichý, pozemek Dobratice - 1/2019

I přes počáteční nedůvěru si pan Malíř svou přímostí a dodržováním slibů získal moji důvěru.


P. Kluzová, byt Těšín 12/2018

Pan Malíř byl naprosto spolehlivý s profesionálním vystupováním. Nelze nic vytknout.


Mgr. R. Fabriová, pozemek Dobratice - 11/2018

Pan Malíř mi pravidelně poskytoval zpětnou vazbu. Na mé požadavky reagoval ochotně a vstřícně. Protože se jednalo o složitější záležitost, kdy se pozemek musel dělit na další části, zjistil další potřebné informace, co bude potřeba z hlediska legislativy, skvěle zprostředkoval souhlasy a spolupráci s majitelem, katastrálním úřadem, stavebním úřadem, v rychlejším termínu. Naše banka měla náročnější požadavky, ale vše zvládnul skvěle. Mohu doporučit.


J. Malíř, chata Horní Lomná - 4/2018

Prodej naší chaty nebyl vůbec jednoduchý, ale pan Malíř se ho zhostil perfektně. Věnoval se nám celých několik měsíců a vyřizoval věci, které ani nemusel a pravidelně nás informoval o celém průběhu prodeje. Bylo potřeba vyřídit celý nový pasport nemovitosti. Pan Malíř působil velice slušně a lidsky, přesto profesionálně, vždy řekl na rovinu jak se věci mají a byl velice ochotný a nápomocný. Díky zkušenosti s ním víme, že v případě potřeby opět využijeme jeho služeb. Zkušenost tedy byla výborná.


Mudr. J. Bošota, pozemek Dobratice - 8/2018

Jsem spokojen


T. Leibl, byt Karviná 10/2018

Pan Malíř je sympatický, vstřícný a spolehlivý. Vyzdvihl bych rychlost s jakou zakázka proběhla ku spokojenosti obou stran. Těším se na případnou další spolupráci. Rozhodně doporučuji.


R. Malek, byt Český Těšín 7/2018

Spolupráce s p. Malířem byla vynikající. Oceňuji profesionální přístup, vstřícné a trpělivé jednání i přes vzniklé komplikace ze strany prodávajícího. Vřele doporučuji!


L. Režná, byt Karviná - 5/2018

Se službami realitní společnosti jsem byla spokojená a ráda doporučím i ostatním. Pán makléř P.Malíř byl dochvilný, slušný, vstřícný. Jeho chování, zejména pak jeho uctivost k lidem bych s ohledem na jeho velmi mladý věk ráda vyzdvihla. Přeji mu mnoho úspěchů v práci a osobním životě.


A. Lukuvková, byt Havířov 1/2018

Jsem spokojená, velmi empatické jednání. Žádný predátor ve svém oboru, ale laskavý ochotný člověk. Kdykoliv makléře p. Malíře doporučím svým známým. Opravdu s čistým svědomím dávám 5 hvězdiček ... se srdečným pozdravem


M. Pospíšilová, byt Havířov - 3/2018

Zkušenosti máme dobré, snaží se najít ideální bydlení a vyhovět oběma stranám.


R. Kullová, byt Karviná - 1/2018

Musím uznat, že náš úkol, prodat byt během týdne za rozumnou cenu nebyl nejjednodušší, avšak pan Malíř se s tímto úkolem popral bravůrně. Informoval nás o průběhu prodeje, o všem, co se děje a pomohl nám s přepisem nemovitosti i se vší administrativou. Pokud hledáte někoho spolehlivého, kdo má rád svoji práci a kvalitně a rychle Vám pomůže, mohu pana Malíře jen a jen doporučit.


M. Rošková, pozemek Horní Domaslavice 8/2017

Jak pan Malíř, tak pan Molin byli naprosto profesionálové. Oceňuji seriózní jednání, pravdivé informace a průběhu celého řízení/bylo nutno vyměřit pozemek/. Vše proběhlo bez probémů, protože sama mám zkušenosti s realitní činnosti z mnoha jinými makléři, pan Malíř patří mezi ty nejlepší se kterými jsem se setkala a patří mu pochvala.


Ing. S. Mayer, pozemek Horní Datyně - 8/2017

Pan Malíř byl velmi slušný, uctivý, iniciativní, splnil vždy co přislíbil, ochotný zodpovědět a vyřídit všechny dotazy, o prodávané nemovitosti měl přehled, měl rychlý kontakt na prodávajícího a mohl zprostředkovat kupujícímu důležté informace, jsem velmi spokojen s jeho prací


H. Drapová, byt Český Těšín - 9/2017

S makléřem jsme byli velmi spokojení, věnoval se nám i našim požadavkům na nájemce nadstandartně. Příště využijeme opět jeho služeb.