Aktuální nabídka nemovitostí 

Aktuální nabídku nabízených nemovitostí naleznete tady:

https://www.sreality.cz/adresar/reality-petr-malir-albrechtice/20306/makleri/93152
https://reality.idnes.cz/rk/detail/reality-petr-malir/5d42b9b537ba4d5f73231b83/

Prodej stavebního pozemku             1.731 m²Český Těšín - Dolní Žukov, okres Karviná

  V zastoupení majitele si Vám tímto dovoluji nabídnout k prodeji svažitý pozemek o celkové výměře 1.731 m2, který je územním plánem určený k výstavbě rodinného domu, nacházející se v Českém Těšíně část Dolní Žukov. Pozemek přímo napojen na obecní cestu. V blízkosti pozemku možno vybudovat vodovodní přípojku, elektřina vede na hranici. Kanalizace se v této části obce řeší vlastní ČOV. Krajem pozemku vede vysoké napětí. K pozemku vyřízeny veškerá vyjádření ohledně IS, jako podmínky napojení na obecní vodovod,souhlas se zřízením elektrického odběrného místa, souhlas se stavbou a mnoho dalšího. Z pozemku dobrá dostupnost do okolních měst jako Český Těšín a Třinec a dále rychlé napojení na dálnici směr Ostrava nebo Žilina. Pro více informací se na mě neváhejte obrátit.

  https://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/bydleni/cesky-tesin-dolni-zukov-/750972508#img=0&fullscreen=false


   Prodej zahrady 5 726 m²Horní Bludovice - Prostřední Bludovice, okres Karviná

   Ve výhradním zastoupení majitele si Vám tímto dovoluji nabídnout k prodeji rovinatý pozemek, který je brán jako zahrada, nacházející se v Prostředních Bludovicích, o celkové velikosti 5.726 m2. Blízko pozemku IS jako voda a elektřina. Pozemek je udržovaný a je vhodný k pěstování zemědělských produktů, chovu zvířat a mnoho dalšího.

   Přesné využití pozemku dle výňatku z územního plánu:

   Plochy smíšené nezastavěného území

   - hospodářské využívání zemědělské půdy, rostlinná výroba - hospodářské využívání lesů

   - rekreační využívání krajiny, podpora krajinného rázu, zeleň volné krajiny

   Využití doplňující a přípustné:

   - stavby, zařízení a jiná opatření pro zemědělství, lesnictví, vodní hospodářství, pro ochranu přírody a krajiny, pro veřejnou dopravní a technickou infrastrukturu, pro snižování nebezpečí ekologických a přírodních katastrof a pro odstraňování jejich důsledků, technická opatření a stavby, které zlepší podmínky jeho využití pro účely rekreace a cestovního ruchu, například cyklistické stezky, hygienická zařízení, odpočinková a vyhlídková místa, včetně staveb, které s nimi bezprostředně souvisejí včetně oplocení

   - zřizování velkoplošných sadů a ploch komerčního pěstování rostlin včetně oplocení

   - dopravní infrastruktura, zařízení a stavby technického vybavení a přípojek na technické vybavení - pastvinářské oplocení, dřevěné ohradníky, elektrické ohradníky

   - zřizování alejí a stromořadí, mezí a remízků, rozptýlené krajinné zeleně

   Pro více informací ohledně pozemku se na mě neváhejte obrátit.    Prodej bytu 2+kk 46 m²

     Byt v původním stavu určený k celkové rekonstrukci dle vlastních představ. Takto se dá shrnout nabídka, kterou si Vám tímto v zastoupení majitele dovoluji nabídnout. Dispozičně řešený 2+KK, o celkové výměře 46 m2. Byt je momentálně družstevní, ovšem s možností převedení do osobního vlastnictví. Díky tomu ušetříte za daň z nabytí nemovitosti 4%. Byt se nachází ve 4.podlaží, tedy nejvýše postavený. Velikou předností bytu je lokalita v jaké se byt nachází, a to Havířov - Podlesí. Díky této vyhledávané lokalitě se z bytu může stát velice dobrá dlouhodobá investice. Pro více informací se na mě neváhejte obrátit.


     https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/2+kk/havirov-podlesi-jaroslava-vrchlickeho/2506944092#img=0&fullscreen=false

     https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/3+1/orlova-lutyne-masarykova-trida/746516060#img=0&fullscreen=false